Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, maj 29, 2020

Raportowanie i analizy

Prowadząc biznes, potrzebujesz informacji. Czy zawsze jesteś w stanie uzyskać rzetelną odpowiedź na zadawane pytania? Czy zdarza się, że przygotowanie raportu trwało tak długo, że prezentowane dane zdążyły się zdezaktualizować? Masz trudności z interpretacją danych, bo są podane w mało przystępnej formie, a ich ilość jest przytłaczająca?

Wykorzystanie informacji zarządczych z każdego obszaru działalności firmy

Wsparciem w analizie informacji o kondycji firmy oraz zachodzących w niej procesach są narzędzia klasy Business Intelligence, które dostarczą Ci takich danych, których aktualnie potrzebujesz, w przystępnej i łatwej do przeanalizowania postaci. Jednak na tym ich możliwości się nie kończą.
 
Analityka biznesowa wkracza w etap inteligentnego komunikowania pojawiających się odchyleń, łączenia danych z różnych obszarów oraz odkrywania niewidocznych na pierwszy rzut oka zależności – czyli dostarczania odbiorcy takich informacji, o które wprost nie zapytał.
 
Wszystkie te cechy łączą w sobie narzędzia klasy Business Intelligence (BI), będące integralną częścią systemów z oferty Comarch ERP. Dostarczają one wiarygodnych informacji każdej grupie pracowników, od zarządu, po personel operacyjny. Uzupełnieniem typowych analiz operacyjnych są bardziej zaawansowane narzędzia analityczne, jak symulacje biznesowe, budżety, strategiczne karty wyników czy analizy typu data mining.

Dostęp do bieżących informacji z poziomu smartphone lub tabletu

Ta sama analiza może być dostępna za pośrednictwem różnych kanałów – w aplikacji Business Intelligence, ale także w formie maila, smsa, poprzez stronę www czy na smartfonie. Zapewnia to harmonijny obieg informacji w firmie.

Niższe koszty przygotowania raportów

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań Business Intelligence czas potrzebny na przygotowanie raportów skraca się przeciętnie aż o 87%. Zmiana perspektywy analizy czy formy prezentacji danych nie wymaga budowania raportu od nowa, co dodatkowo oszczędza pracę osób odpowiedzialnych za tworzenie analiz.

Scroll to top