Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, maj 29, 2020

Produkcja

Prowadzisz firmę produkcyjną, jednak czy masz pewność, że produkujesz wydajnie? Zastanawiasz się, jak lepiej kontrolować zużycie surowców, planować pracę pracowników i efektywnie wykorzystywać maszyny? Czy znasz precyzyjny koszt wytworzenia każdej partii wyrobu gotowego? Jak wiele czasu Twoi pracownicy poświęcają na rozliczanie produkcji?

Najczęściej wybierany system ERP w Polsce

Przedsiębiorstwa produkcyjne są grupą o zróżnicowanych, często bardzo specyficznych potrzebach, jednak istnieją obszary wspólne, istotne dla każdej firmy prowadzącej działalność produkcyjną. Należą do nich optymalizacja wykorzystania zasobów, skuteczna kontrola każdego etapu procesu produkcyjnego czy możliwość łatwego rozliczania produkcji.

Odpowiedzią Comarch na potrzeby firm produkcyjnych jest system Comarch ERP XL, który kompleksowo wspiera zarządzanie produkcją, zarówno jednostkową, jak i seryjną. Pozwala ponadto na planowanie zleceń produkcyjnych oraz rozliczanie i analizę wszystkich kosztów związanych z procesem produkcji. Narzędzie jest dostosowane do potrzeb firm realizujących produkcję na zasadzie projektów, a także przedsiębiorstw zajmujących się prostą kompletacją/dekompletacją.

Dzięki wykorzystaniu technologii kodów kreskowych, intuicyjnych paneli dotykowych na stanowiskach produkcyjnych, integracji z wagami czy etykieciarkami możliwa jest automatyzacja realizacji produkcji.

Dostarczamy zintegrowane, kompletne środowisko pracy firm produkcyjnych – wraz z Comarch ERP XL otrzymują Państwo nie tylko narzędzie do obsługi procesów produkcyjnych, ale także pozostałych obszarów firmy w tym takich jak: księgowość, kadry i płace, sprzedaż,  gospodarka magazynowa czy marketing.

Gwarancja zwrotu z inwestycji w oprogramowanie

Firmy korzystające z rozwiązań wspierających obszar produkcji wskazują na konkretne korzyści, m.in. zmniejszenie ilości powstałych odpadów produkcyjnych średnio o 60% oraz skrócenie czasu rozliczania produkcji przeciętnie o 45%.

Scroll to top