Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, maj 29, 2020

Księgowość

Dynamika obecnych przemian w gospodarce zmusza firmy, które chcą się rozwijać do sprawnego i skutecznego zarządzania zasobami, a równocześnie do szybkiego i elastycznego reagowania na działania konkurencji oraz zmieniające się potrzeby konsumentów. Aby sprostać tym wyzwaniom firma powinna posiadać odpowiednie narzędzia informatyczne wspomagające dział księgowości, dzięki którym w szybki i dokładny sposób będzie mogła określić koszt wytworzenia produktu, ilość produktów, które należy sprzedać, aby osiągnąć rentowność czy zoptymalizować koszty produkcji, zaoszczędzając czas i posiadane surowce.

Obsługa każdego rodzaju księgowości

Aby wspomóc księgowych dostarczamy profesjonalnych narzędzi obsługujący każdy rodzaj księgowości:
  • książki przychodów i rozchodów
  • ryczałt,
  • księgę handlową
  • zarządzanie środkami trwałymi.
Nasze rozwiązania budowane są w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszym konsultantów oraz współpracę z doradcami podatkowymi i Ministerstwem Finansów. Najważniejszą jednak ich zaletą jest stałe dostosowanie do bieżących zmian w prawie, czego przykładem jest płynne wprowadzenie przepisów związanych z podatkiem od towarów i usług VAT.

Rozwiązania dedykowane biurom rachunkowym oraz biurom doradztwa podatkowego

Szczególną rolę w naszej ofercie stanowią rozwiązania dla biur rachunkowych oraz biur doradztwa podatkowego. Dla firm specjalizujących się w obsłudze księgowej stworzyliśmy zestaw kompleksowych narzędzi, dzięki którym w szybki i prosty sposób można obsłużyć dużą liczbę klientów. Idziemy dalej dostarczając biurom rachunkowych narzędzi do zarządzania firmą oraz wszechstronnej analizy klientów oraz pracy samej firmy. Więcej o rozwiązaniach dla biur rachunkowych znajdziesz tutaj.
Scroll to top