Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, maj 29, 2020

O firmie

Firma eSupport została założona w 2003 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm. W oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów przygotowujemy i wdrażamy profesjonalne i zoptymalizowane rozwiązania informatyczne. Współpraca z renomowanymi producentami oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.
 
Naszym celem jest maksymalne usprawnienie i efektywność powierzonej nam infrastruktury informatycznej Klienta. Oprócz dedykowanych programów do zarządzania firmą, opracowujemy własne rozwiązania programistyczne oraz integrujemy z już wdrożonym systemem. Mogą one być dopełnieniem zaoferowanego systemu dla tych przedsiębiorstw, które mają szczególne zapotrzebowania. Dzięki temu Klienci oszczędzają czas i pieniądze jednocześnie optymalizując i usprawniając swoją pracę.
 
Naszymi atutami jest wieloletnie doświadczenie oraz zgrany zespół. Jesteśmy w stanie precyzyjnie przeanalizować potrzeby naszych Klientów i dostarczyć gotowe rozwiązania, zgodne z wcześniejszą analizą. Ponadto prowadzimy profesjonalne szkolenia dla pracowników w zakresie systemów informatycznych.

Co nas wyróżnia:
  • indywidualne i profesjonalne podejście do Klienta,
  • najwyższa jakość oferowanych usług i rozwiązań informatycznych,
  • zorientowanie na potrzeby biznesowe Klienta,
  • elastyczność działania,
  • dostarczanie kompleksowego rozwiązania,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji zgodnych ze wskazaniami Klienta.
Scroll to top