Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, maj 29, 2020

Gastronomia

Dla małych punktów gastronomicznych istnieją funkcjonalności zaprojektowane w module Comarch ERP Optima Detal. Moduł ten to specjalnie stworzone okno obsługujące szybką sprzedaż detaliczną. Jest to aplikacja ściśle powiązana z Comarch ERP Optima, której zadaniem jest uproszczenie codziennej pracy. Jest to możliwe głównie dzięki możliwości współpracy Comarch ERP Optima Detal z ekranami dotykowymi, a także dzięki bardzo czytelnemu interfejsowi z dużymi przyciskami funkcyjnymi. Inne zalety tego rozwiązania to prostota i intuicyjność obsługi, wysoka wydajność, domyślna konfiguracja, a także wiele innych. Dodatkowo dla potrzeb małych punktów gastronomicznych stworzona została funkcjonalność, dzięki której możliwe jest wystawianie wielu paragonów jednocześnie na jednym stanowisku.
 
Scroll to top