Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, maj 29, 2020

e-Commerce

Spadek dynamiki sprzedaży często powoduje jeszcze bardziej zaciętą walkę o udział w rynku handlu detalicznego. Detaliści i sieci handlowe konkurują o klientów jak nigdy dotąd. Wzrastające wydatki na reklamę, która nadal pozostaje podstawowym sposobem pozyskiwania klientów, oraz silne konkurowanie ceną powodują ponadto nieprzerwany spadek marż. Wielokanałowa sprzedaż, zwłaszcza e-Commerce może być sposobem na wyprzedzenie konkurencji.
 
e-Commerce to od kilku lat jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż w polskiej gospodarce. Niska bariera wejścia oraz możliwość dotarcia do masowego klienta przyciągają do e-handlu coraz więcej przedsiębiorców. Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać w swojej firmie różne sposoby sprzedaży i promocji w Internecie wykorzystując zintegrowany system do zarządzania.
 
e-Współpraca  pomiędzy firmami
Współpraca ze stałymi partnerami biznesowymi może przebiegać sprawniej dzięki wykorzystaniu rozwiązania typu B2B (Business to Business) – Comarch ERP Pulpit Kontrahenta. Jest to aplikacja, dzięki której uprawnieni kontrahenci mogą za pośrednictwem przeglądarki internetowej sprawdzać dostępność towarów, składać zamówienia on-line, mieć wgląd w swoje warunki handlowe (cena, kredyt kupiecki) śledzić status złożonych przez siebie zamówień a także stan płatności. Więcej >>

Sprzedaż internetowa
Rynek zakupów internetowych niewątpliwie będzie nadal dynamicznie się rozwijać, ale żeby odnieść na nim sukces trzeba dobrze przemyśleć decyzję o wyborze oprogramowania do prowadzenia sklepu. Wirtualny sklep powinien posiadać możliwość współpracy z innymi internetowymi kanałami promocji i aktywnej sprzedaży, takich jak: Allegro, porównywarki cen, iMall24, czy portal Facebook. Ponadto jeśli liczymy na obniżkę kosztów, należy zwrócić uwagę na ścisłą integrację sklepu internetowego z systemem obsługującym w firmie magazyn, fakturowanie czy księgowość. Te wymagania spełnia bardzo niewiele gotowych rozwiązań e-commerce, a tylko Comarch ERP e-Sklep umożliwia bezpłatną sprzedaż w wszystko.pl i pełną integrację z systemem do zarządzania firmą. Comarch ERP e-sklep jest dostępny w modelu usługowym. Więcej >>

Narzędzia e-commerce są dostępne w systemach do zarządzania firmą:
Sprawdź inne kanały sprzedaży: mobilny, tradycyjny (detaliczny).
 
Scroll to top